
Сақтандырғыш бау, "Г" моделі, Сибртех екі карабині бар шынжырлы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 89508 шынжырлы қауіпсіздік ілмегі, 2 карабині бар "Г" моделі, биіктікте жұмыс істегенде қауіпсіздік және ұстау байламдарымен бірге қолданылады. Пайдаланушының қауіпсіздігін қамтамасыз етеді және құрылыс, шатыр жабыны, монтаждау және құтқару жұмыстары, соның ішінде өртке байланысты жұмыстар үшін оңтайлы болып табылады.Артықшылықтарықауіпсіз бекіту — бұйымда жоғары сапалы болаттан жасалған 2 карабин бар.Беріктік — 1PS болаттан жасалған итарқа кем дегенде 15 кН (1500 кгс) статикалық жүктемелерге төтеп беруге қабілетті.Сапа кепілі — бұйымға кепілдік сатып алған күннен бастап 2 жылды құрайды.Қауіпсіздік — бұйым КО ТР 019/2011 талаптарына толық сәйкес келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.08.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-RU.АГ78.В.00593 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АГ78.В.00593.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Ілмектің ұзындығы | 1300 мм |
| Итарқа материалы | болат 1PS |
| Шектеу жүйелеріне статикалық жүктеме | Кемінде 15 кН (1500 кгс) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картон салпыншағы бар пакет |
| Штрих-код | 4606800078537 |
- Бағасы: 4 895 ₸

