
Амортизаторы бар реттелмейтін таспалы итарқа, "аА" Сибртех моделі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Таспалы реттелмейтін итарқа Сибртех 89509, амортизаторы бар "аА" моделі, бекіткіш (сақтандырғыш) белдікті якорьді бекіту нүктесімен қосуға арналған. Қызметкердің қауіпсіздігін қамтамасыз ету қажет болған кезде құрылыс, монтаждау және басқа да жұмыстар кезінде қолданылады. Арқандарды сақтандырғыш-ұстағыш әбзелдерсіз қолдануға болмайды.Артықшылықтарастроп ені 45 мм полиамидті таспадан жасалған, соның арқасында ол кем дегенде 15 кН (1500 кгс) жоғары статикалық жүктемелерге төтеп бере алады.Үш берік болат карабин бекітудің сенімділігі мен жұмыстың қауіпсіздігіне кепілдік береді.Слингке кіріктірілген амортизатор жұмысшы биіктіктен құлаған жағдайда динамикалық соққы күшін сөндіреді.Таспа КО ТР 019/2011 жеке қорғаныс құралдарына қойылатын талаптарға сәйкес жасалған.Бұйымның кепілдік мерзімі сатып алынған күннен бастап 2 жылды құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.04.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.АГ78.В.00040-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АГ78.В.00040-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Ілмектің ұзындығы | 1100 мм |
| Итарқа материалы | ЛТЛ 45 (лавсан) |
| Шектеу жүйелеріне статикалық жүктеме | Кемінде 15 кН (1500 кгс) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картон салпыншағы бар пакет |
| Штрих-код | 4606800078544 |
- Бағасы: 5 233 ₸

