
Амортизаторы бар реттелмейтін қос таспалы итарқа, "аАД" Сибртех моделі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Амортизаторы бар Sibrtech 89511 таспалы қос итарқа, "AAd" моделі, реттелмейтін, бекіткіш (қауіпсіздік) белдігін якорь бекіту нүктесімен қосуға арналған. Бекіткіш (сақтандырғыш) байламдармен бірге пайдаланылады, 3 бекіту нүктесін қамтамасыз ететін 3 карабині бар: 2 зәкір нүктесіне және біреуі жұмысшының белбеуіне.Артықшылықтарысенімділік — карабиндер жоғары сапалы және берік болаттан жасалған.Беріктік — ені 45 мм полиамидті таспадан жасалған итарқа кем дегенде 15 кН (1500 кгс) статикалық жүктемелерге төтеп беруге қабілетті.Стровқа орнатылған амортизатор — биіктіктен құлаған кезде динамикалық соққы күші басылады.Расталған сапа — өнімге 2 жылдық кепілдік беріледі.Қауіпсіздік — итарқа КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.04.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.АГ78.В.00040-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АГ78.В.00040-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Ілмектің ұзындығы | 1100 мм |
| Итарқа материалы | ЛТЛ 45 (лавсан) |
| Шектеу жүйелеріне статикалық жүктеме | Кемінде 15 кН (1500 кгс) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картон салпыншағы бар пакет |
| Штрих-код | 4606800078551 |
- Бағасы: 6 285 ₸

