
Қаптамасыз ұстағыш белдік, UP I үлгісі, Сибртехтің тігілген биік белдігі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 89505, UP I үлгісіндегі, жоғары белдікпен тігілген белдіксіз бекіткіш белдік биіктікте монтаждау, құрылыс, құтқару және басқа жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады. Пайдаланушының позициясын сақтайды және оның құлап кетуіне жол бермейді, бұл жұмыс қауіпсіздігін арттырады. Шынжырлы және нейлон арқандармен қолдануға болады.Артықшылықтарыбел техникалық "Грета" матасынан (50% мақта + 50% полиэстер) және лавсаннан жасалған, соның арқасында тозуға және жыртылуға төзімді.Биік белдік жұмысты орындау кезінде жайлылыққа және ұзақ уақыт бойы жұмыс істегенде арқадағы шаршауды азайтуға көмектеседі.Әбзел әмбебап реттегіш ілгектің арқасында көптеген өлшемдерге сәйкес келеді.Тоға тез тартылады, бұл жұмысқа дайындықты жеңілдетеді және тездетеді.Бұйым КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес келеді, бұл оның сенімділігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.08.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АГ78.В.00171-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АГ78.В.00171-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Байлау материалы | техникалық мата "Грета" (50% мақта + 50% полиэстер), ЛТЛ 45 (лавсан) |
| Шектеу жүйелеріне статикалық жүктеме | Кемінде 15 кН (1500 кгс) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картон салпыншағы бар пакет |
| Штрих-код | 4606800078506 |
- Бағасы: 3 447 ₸

