
"Аққу" экраны, "Стандарт+" моделі Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бет пен көзге жеке қосымша тосқауыл жасауға арналған, бетке кездейсоқ қолмен тиіп кетпеуге көмектеседі. Қорғаныс қалқаны көзілдірік ретінде мұрын көпіріне және құлақтың артына бекітіледі. Ең аз салмақ ұзақ уақыт бойы киген кезде адамға қосымша салмақ түсірмейді. Экран материалы: полиэтилентерефталат ПЭТ. Оптикалық класс-1. Жеке қорғаныс құралы болып табылмайды.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _пакеттегі ені | 245 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.039 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Материал | Пластик |
| Экран материалы | полиэтилентерефталат ПЭТ |
| Экран өлшемі | 220 х 195 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800082107 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

