
Тот баспайтын болаттан жасалған қасбеттік шпатель, 250 мм, екі компонентті тұтқа, кең жайма Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үлкен беттерге құрылыс қоспалары мен ерітінділерін жағу және тегістеу үшін қолданылады. Жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, бұл оларды берік және тозуға төзімді етеді. Алюминий қатайтқыш пышақтың майысуын болдырмайды. Биік кенеп материалдың үлкен көлемін пайдалануға мүмкіндік береді. Эргономикалық резеңкеленген екі компонентті тұтқа алақанда сенімді орналасады, сырғып кетпейді және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.245 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 855-Шпатели металлические с двухкомпонентной ручкой |
| Жайма материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | двухкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 250 мм |
| Штрих-код | 4044996193366 |
- Бағасы: 2 808 ₸

