
Тот баспайтын болаттан жасалған үтіктеуіш, 280 х 130 мм, айнамен жылтыратылған, пластмасса тұтқасы, тісі 6 х 6 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 86781 тот баспайтын болаттан жасалған үтіктеуіш өлшемі 280 x 130 мм, тістері 6 x 6 мм, айнамен жылтыратылған және пластик тұтқасы әуесқойлар мен жеке шеберлерге жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Ол өңдеуге дайындалған беттерге құрылыс ерітінділері мен плитка желімін біркелкі жағуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Үтіктеуіш тот баспайтын болаттан жасалған, серпімділік пен беріктіктің оңтайлы арақатынасына ие, коррозиядан қорықпайды. Жылтыратылған төсем ерітінділердің, соның ішінде тез қататын ерітінділердің барынша біркелкі таралуын қамтамасыз етеді. Эргономикалық пішінді пластикалық тұтқа қолыңызда ыңғайлы орналасады, бұл шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 867-Тегістегіштер |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Тіс | 6х6 мм |
| Болат маркасы | нержавеющая |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996191775 |
- Бағасы: 1 379 ₸

