
Ауыстырылатын ролик "Ағашпен жұмыс", 250 мм, қадасы 12 мм, D 36 мм, D тұтқалары 6 мм,Сибртех микроталшығы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech "Ағашпен жұмыс" 80255 ауыстырылатын ролик ені 250 мм, 12 мм микроталшықты қадасы бар, диаметрі 36 мм, 6 мм тұтқаның астына сыяды. Ол сұйық жабындарды ағаш беттерге біркелкі жағады: антисептиктер, праймерлер, сіңдірулер, қорғаныс қосылыстары, көгілдір және басқа да тұтқыр емес материалдар. Ені 250 мм болғандықтан, ролик үлкен беттерді бояу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Микрофибрадан жасалған үлбір лак-бояу материалдарын жақсы сіңіреді және олардың біркелкі жұқа қабатпен жағылуын қамтамасыз етеді. Termofusion Coinjection дайындау технологиясы роликтің жоғары сапасына кепілдік береді, бұл орындалатын жұмыстың сапасына оң әсер етеді. Ролик ішкі түтігі бар классикалық конструкцияның арқасында бюгельге тез орнатылады. Шеттері қиылған тігіссіз үлбір материалдарды беттерге із қалдырмай жағады. Термиялық желімделген үлбір сырғанамайды және шығыршықтан қабыршақтанбайды, сондықтан роликті бірнеше рет қолдануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 36 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | микроталшық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4606800081179 |
- Бағасы: 389 ₸

