
Біліктерге арналған тұтқа 180 мм, D тұтқалары - 6 мм, Сибртех мырышталған
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құралдың сабы соққыға төзімді пластмассадан жасалған және эргономикалық пішінге ие. Тұтқаның ішкі қуысы телескопиялық штанганы пайдалануға арналған. Тұтқаның өзегі мырышталған және коррозиядан қорғалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 296 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.115 кг |
| Топ | Бүгелі |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 812-Бюгели |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800081919 |
- Бағасы: 255 ₸

