
"Лактар" білікшесі, 250 мм, қада 5 мм, D - 36 мм, D тұтқалары - 6 мм, велюр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Лактар" 80243 білікшесі велюрден жасалған 5 мм қадасы, 6 мм тұтқасы, 250 х 36 мм шығыршығы бар бояу материалдарының жұқа қабатпен жағылуын қамтамасыз етеді, бұл оны тегіс беттерде лактармен жұмыс істеу үшін ең жақсы көмекші етеді. Ол ені 250 мм арқасында үлкен беттерді бояуда жылдам жұмыс істейді. Артықшылықтары Termofusion Coinjection — роликті жасаудың ең жаңа технологиясы ұзақ қызмет ету мерзіміне ие және жұмыстың жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Ішінде түтігі бар классикалық конструкциялы ролик — орнату және алу бірнеше секундты алады. Материалды біркелкі жағу — шығыршықта тігіс жоқ, ал өңделген жиектер мыжылып қалмайды, сондықтан ол бетінде қалдық қалдырмайды. Термиялық желімделген үлбір шығыршықтан қабыршақтанбайды, сондықтан оның ресурсы артады. Бюгель мырышталған, бұл бұйымды коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Жұмыстың ыңғайлылығы — ролик еркін айналады және жұмыс кезінде ұсталып қалмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.202 кг |
| Түктің биіктігі | 5 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 36 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | велюр |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4606800081070 |
- Бағасы: 658 ₸

