
"Ағашпен жұмыс істейтін" ролик, 250 мм, қадасы 12 мм, D - 48 мм, D тұтқалары - 6 мм, Сибртех микроталшығы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Ағашпен жұмыс" 80247 білікшесі ені 250 мм, қадасы 12 мм микроталшықты, ролик диаметрі 48 мм және тұтқасы 6 мм сұйық бояулар мен лактармен жұмыс істеу үшін оңтайлы: антисептиктер, праймерлер, сіңдірулер, қорғаныс қосылыстары, көгілдір және басқа да тұтқыр емес жабындар. Микрофибрадан жасалған үлбір жоғары сіңіргіштігімен ерекшеленеді, бұл материалдардың кез келген текстураның ағашына біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Ені 250 мм ролик үлкен аумақтарды/беттерді жылдам бояуға мүмкіндік береді. Ролик ең жаңа Termofusion Coinjection технологиясы бойынша жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін ғана емес, сонымен қатар бояу сапасын да арттырады. Шығыршықты бюгельге бекітудің сенімділігіне ішкі түтігі бар классикалық конструкция кепілдік береді. Роликте тігіс жоқ, ал бүйірлеріндегі үлбір қырқылған, сондықтан ол бетінде қалдық қалдырмайды. Роликті бірнеше рет қолдануға болады, өйткені үлбір роликке мықтап жабыстырылған. Мырышпен қапталған бюгель коррозияға төзімділігі жоғары. Ролик бояу кезінде ұсталмайды және еркін айналады, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.238 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | микроталшық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4606800081117 |
- Бағасы: 941 ₸

