
Ауыстырмалы білікше "Қасбеттік жұмыстар", 180 мм, түк 18 мм, D 48 мм,D тұтқалар - 6 мм, полиакрил, полиэфир Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech "Қасбеттік жұмыстар" 80209 ауыстырылатын ролик полиакрил мен полиэфирден жасалған 18 мм қадасы бар, 180 х 48 мм ролик диаметрі 6 мм тұтқалармен пайдалануға арналған. Ол қасбеттік жұмыстарды жүргізу кезінде кедір-бұдырлы тегіс емес жерлерге бояу материалдарын жағу үшін қолданылады. Артықшылықтары Полиакрил мен полиэфирдің үйлесімі роликтің тозуға және үзілу жүктемелеріне төзімділігін арттыруды қамтамасыз етеді, кез келген бояу материалдарымен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ролик ені 180 мм есебінен жұмыстың жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді, сондықтан үлкен аумақтар үшін оңтайлы. Білікшенің жоғары ресурсы мен тозуға төзімділігін, сондай-ақ жабынның сапасын Termofusion Coinjection дайындаудың жаңа технологиясы қамтамасыз етеді. Ролик ішкі түтігі бар классикалық конструкцияның арқасында бюгельге оңай орнатылады. Ролик бетінде қалдық қалдырмайды, себебі оның жіксіз құрылымы және өңделген жиектері бар. Термиялық желімделген үлбір шығыршықтан қабыршақтанбайды, бұл шығыршықтың сенімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.092 кг |
| Түктің биіктігі | 18 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиакрил, полиэстер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4606800080950 |
- Бағасы: 522 ₸

