
Ролик "Қасбеттік жұмыстар", 180 мм, қада 18 мм, D 36 мм, D тұтқалары - 6 мм, полиакрил,полиэфир Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Қасбеттік жұмыстар" 80217 білікшесі полиакрил мен полиэфирден жасалған 18 мм қадасы бар, шығыршығы 180 х 36 мм, тұтқасы 6 мм, қасбеттік бояулармен сыртқы жұмыстарға арналған. Ролик кедір-бұдырлы және бұдырлы беттерді өңдеу үшін тиімді. Үлбірдің құрамындағы полиакрил оның қалыпқа төзімділігін және жарылу жүктемелеріне төзімділігін арттырады. Артықшылықтары Ені 180 мм ролик үлкен аумақтарды/беттерді жылдам бояуға мүмкіндік береді. Termofusion Coinjection жасаудың жаңа технологиясының арқасында ролик жоғары ресурсқа және тозуға төзімділікке ие, бұл жұмыс сапасын арттырады. Ішінде түтігі бар классикалық конструкциялы ролик — орнату және алу бірнеше секундты алады. Роликтің шеттері өңделген және тігісі жоқ, бұл материалдардың біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді. Шуба білікшеден ажырамайды, себебі термиялық әдіспен желімделген. Бюгель мырышталған, бұл бұйымды коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Еркін айналатын ролик бояу кезінде ұсталып қалмайды, бұл жабынның қайтарымдылығын арттырады және шаршамай жұмыс істеуге кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.174 кг |
| Түктің биіктігі | 18 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 36 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиакрил, полиэстер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4606800080974 |
- Бағасы: 679 ₸

