"Эмаль" ауыстырмалы білікшесі, 180 мм, түгі 12 мм, D - 48 мм, D тұтқалары - 6 мм, полиамид, полиакрил Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полиамид пен полиакрилден жасалған 12 мм қадасы бар Sibrtech "Эмальдар" 80198 ауыстырылатын ролик, ролик өлшемі 180 x 48 мм, тұтқасының астында 6 мм бояу материалдарының кез келген түрімен, тіпті агрессивті заттармен сырлау жұмыстарын жүргізуге жарамды. . Орташа ұзындықтағы қаданың арқасында ол кез келген түрдегі беттерге жарамды. Эмальдармен жұмыс істеу үшін ұсынылады. Артықшылықтары Полиамидті талшық қосылған үлбір жоғары тозуға төзімділікке ие, тегіс емес беттерді түксіз жақсы бояйды, жұмыстың жоғары нәтижесіне кепілдік береді. Ені 180 мм ролик үлкен аумақтарды жылдам бояуға мүмкіндік береді. Termofusion Coinjection өндірісінің технологиясы роликтің сапасын және оның жұмыс істеу мерзімін арттырады, бұл бояудың тиімділігіне де оң әсер етеді. Тазалау және ауыстыру қажет болса, ролик тез босатылатын конструкцияның арқасында оңай алынып тасталады. Шеттері өңделген жіксіз ролик бояуды біркелкі жағып, бетінде қалдық қалдырмайды. Тон термиялық әдіспен желімделген, бұл оның роликте сенімді бекітілуіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.073 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиамид, полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4606800080851 |
- Бағасы: 493 ₸

