
"Су бояулары" білікшесі, 250 мм, түк 12 мм, D - 48 мм, D тұтқалары - 6 мм, полиэфир Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Су бояулары" 80187 шығыршығы 12 мм полиэфирлі қадасы бар, тұтқасы 6 мм, шығыршықтың ені 250 мм және диаметрі 48 мм, орташа тегіс беттерді бояу үшін қолданылады. Бұл су негізіндегі бояулармен жұмыс істеу үшін оңтайлы: латекс, акрил, силикон және минералды. Дайындық және жалпы сырлау жұмыстарын орындау кезінде қолданылады. Артықшылықтары 250 мм ені арқасында ролик үлкен беттерді бояуға жарамды. Роликті жасау кезінде оның ресурсын және жұмыс сапасын арттыра отырып, ең жаңа Termofusion Coinjection технологиясы қолданылады. Шығыршықтың шеттері өңделген, ал тонның тігісі жоқ, сондықтан ролик бетінде қалдық қалдырмайды. Мырышпен қапталған бюгель коррозияға төзімділігі жоғары болғандықтан шеберге ұзақ уақыт қызмет етеді. Бұйым бірнеше рет пайдалануға жарамды, себебі термиялық желімделген үлбір шығыршықпен мықтап жалғанған, оның қабыршақтануы алынып тасталады. Ішінде түтігі бар классикалық конструкциялы ролик тез алынып, бюгельге орнатылады, сондықтан олармен жұмыс істеу өте ыңғайлы. Еркін айналатын біліктің арқасында бояудың ең жоғары қайтарымдылық коэффициентіне қол жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиэстер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4606800080769 |
- Бағасы: 867 ₸

