
Ауыстырылатын ролик "Су бояулары", 180 мм, қадасы 12 мм, D - 48 мм, D тұтқалары - 6 мм, полиэфир Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын ролик Сибртех "Су бояулары" 80190 полиэстерден жасалған қадасы 12 мм, роликтің ені 180 мм және диаметрі 48 мм, тұтқасы 6 мм су дисперсиялық бояулармен жұмыс істеу үшін оңтайлы. Әмбебап қаданың ұзындығы 12 мм беттердің көптеген түрлерін бояуға жарамды. Артықшылықтары Ені 180 мм — ролик үлкен беттерді жылдам бояуға мүмкіндік береді. Termofusion Coinjection өндірісінің ең жаңа технологиясы — роликтің ресурсы мен бояу сапасы бірнеше есе артты. Шеттері өңделген тігіссіз тон — бояу кезінде бетінде қалдық қалмайды. Термиялық желімделген үлбір — қарқынды пайдалану кезінде де білікшеден ажырамайды. Еркін айналу — ролик жұмыс барысында ұсталып қалмайды, осылайша бояудың ең жоғары қайтарымдылық коэффициенті қамтамасыз етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.085 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиэстер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4606800080776 |
- Бағасы: 428 ₸

