
Аккумуляторлы триммер RT300-36, Li-ion, 36 В, 4 Ач, 300 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel RT300-36 сымсыз қайшы шөп шабуға, көгалдардың жиектерін өңдеуге, шағын аулалардағы өсімдіктерді жоюға арналған. Триммер мен жиек кескіш функцияларын біріктіре отырып, жұмыстарды балық аулау сызығымен орындайды. Шабу ені 30 см құрайды. Онда орналасқан электр қозғалтқышы бар айналмалы бас ең қол жетпейтін жерлерде ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Триммер отынды пайдалануды және электрмен жабдықтау желісіне қосылуды қажет етпейді. Ол интеллектуалды жүктеме түрін тану жүйесі бар сыйымдылығы жоғары екі Li-ion қайта зарядталатын батареямен жабдықталған. Артықшылықтары: Әмбебаптылық — батарея мен зарядтағыш Denzel 18В диапазонындағы барлық құралдармен үйлесімді. LED индикатор — пайдаланушы батареялардың заряд деңгейін оңай басқара алады. Терең разрядтан және қажетсіз шамадан тыс зарядтан қорғау батареялардың сыйымдылығын үнемдеуге және олардың қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді. Ажыратқышты құлыптау оператордың кездейсоқ іске қосылуын және жарақаттануын болдырмайды. Қорғаныс қаптамасы — пайдаланушыға шөп, тастар және кір ұшып кетпейді. 2 жол дөңгелегі мен металл бағыттаушы жұмыс процесін жеңілдетеді және мінсіз тегіс кесуге қол жеткізуге мүмкіндік береді. Барлығына жарамды — триммердің штангаға қатысты бұрышын реттеуге болады, сондықтан оны кез келген өлшемдегі оператор үшін пайдалану ыңғайлы. Бұрылмалы тұтқа — триммерді әртүрлі рельефтері бар учаскелерде маневр жасай отырып, қолыңызда ұстау оңай. Иық белдігі — жүк оператор тіпті ұзақ шөп шабу кезінде де шаршамайтындай етіп қайта бөлінеді. Жеңіл салмағы 6.9 кг (батареясыз 5.4 кг) пайдалану ыңғайлылығы мен ыңғайлы жұмыс ұзақтығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 7.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1475 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.11.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.02895-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58710.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.02895-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 587-Аккумуляторлық қайшылар |
| Батарея сыйымдылығы | 4.0 А/сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 |
| Орамды бекіту | меншіктік |
| Сызықтың максималды диаметрі | 1.6 мм |
| Батарея кернеуі | 18 Жылы |
| Номиналды кернеу | 36 Жылы |
| Ерекшеліктері | қозғалтқыштың төменгі орналасуы, айналмалы бас, жиек кескіш режимі, бір уақытта екі 18В батареямен жұмыс істейді |
| Бренд елі | Германия |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Қозғалтқыш түрі | электр коллекторлық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 6700 об/мин |
| Шабу ені | 300 мм |
| Штрих-код | 4044996181134 |
- Бағасы: 119 740 ₸

