
Газононокосилка аккумуляторная безщеточная RLM450-36, Li-ion, 36 В, 4 Ач, 450 мм, травосборник 40 л Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сымсыз көгал шапқыш көгал шөптерін кесуге арналған. Автокөлік қауіпсіздік деңгейі бойынша бензинмен және желілік модельдермен жақсы салыстырылады, себебі ол қайта зарядталатын батареядан (бұдан әрі - батарея) қуат алады. Күрделі техникалық қызмет көрсету қажет емес: Сымның кездейсоқ зақымдануы немесе жанармай мен маймен араласу туралы алаңдамайсыз, тіпті жаңадан бастаған пайдаланушы да шөп шапқышты басқаруға ыңғайлы болады. Ол қоршаған ортаға кері әсерін тигізбейді, иіссіз жұмыс істейді және адамның улануына әкеп соқтырмайды (пайдалану жөніндегі нұсқаулықтың талаптарын ескере отырып). Құрылғы жоғары тиімді щеткасыз қозғалтқышпен жабдықталған, ол бір аккумулятор зарядында көбірек шөп шабуға мүмкіндік береді, ал 4.0Ah сыйымдылығы батареяларды азырақ зарядтауға мүмкіндік береді. Жұмыс кезінде шудың деңгейі 96 дБ аспайды. Шөп шабатын машинаның салмағы небәрі 15,1 кг (аккумуляторсыз). Кесу биіктігінің 7 сатылы параметрі шөп шабу деңгейін 25-75 мм диапазонында реттеуге мүмкіндік береді. RLM450-36 моделінің артықшылықтары: Кездейсоқ іске қосудан қорғау: қозғалтқыш кенеттен іске қосылудан қорғалған, бұл пайдалану қауіпсіздігін арттырады. Аккумуляторды жылдам зарядтауға арналған құрылғының толық жиынтығы. Батарея зарядының деңгейі LED-индикаторды көрсетеді. Максималды разрядтан және қажетсіз артық зарядтан қорғау: Li-ion батареялары сыйымдылығын жоғалтпайды және олардың қызмет ету мерзімі қысқармайды. Аккумуляторды еш қиындықсыз орнату: батареялар қосқыш бағыттағыштары бойымен аздап сырт еткенше оңай қозғалады. Шамадан тыс жүктемеден қорғау: қозғалтқыш қызып кетпейді, сондықтан шөп шапқыш ұзақ уақыт жұмыс істейді. Шөпті бүйірден шығару функциясы: шөп ұстағышты жиі босатпай, шөпті шабуға көмектеседі. Оңай тазалау және шөп ыдысының ұзақ қызмет ету мерзімі: жинақ үсті қатты жұмсақ матадан жасалған. Шөп жинағыштың көлемі - 40 литр. Шөп ұстағыштың толу деңгейін оңай қадағалау: меңзер жалаушасы жабылғаннан кейін контейнерді босату керек. Ұзақ қызмет ету мерзімі - тозатын щеткалардың болмауына байланысты орташа қызмет ету мерзімі жоғары және 3 жылды құрайды. Шөп шапқышпен бірге жеткізілетін литий-ионды аккумулятор басқа Denzel құралдарына жарамды: бұрғы-бұрағыштар, көп құралдар, бұрыштық тегістеуіштер және басқа да бау-бақша жабдықтары. Батарея заряды жүктеме түрін интеллектуалды тану жүйесінің арқасында құралға байланысты мұқият жұмсалады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Шөп жинағыштың көлемі | 40 л |
| Шөп жинағыштың түрі | Аралас |
| Жетек түрі | Аккумулятор |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 19.96 кг |
| Электрқозғалтқыш, аккумулятор сипаттамалары | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| аккумулятор кернеуі | 18 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 380 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 820 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.09.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.02606-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58910.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.02606-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 540 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 589-Газонокосилки аккумуляторные |
| Батарея сыйымдылығы | 4.0 А/сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 |
| Корпус материалы | Болат |
| Батарея кернеуі | 18 Жылы |
| Номиналды кернеу | 36 Жылы |
| Ерекшеліктері | травосборник, несамоходная, используется для мульчирования, работает от двух батарей 18В одновременно |
| Кесетін элемент | Пышақ |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік щеткасыз |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 3600 айн/мин |
| Шабу ені | 450 мм |
| Штрих-код | 4044996181141 |
- Бағасы: 195 960 ₸

