
RBC510-36, Li-ion, 36В, 4АЧ аккумуляторлы қылтаяқша, 510 мм пышақ, Denzel бұрылмалы тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel RBC510-36 сымсыз щеткалы кескіш бұталарды кесу және жабайы шөптерді кесу үшін қолданылады. Оның көмегімен сәндік өсімдіктерден қоршау немесе ландшафттық мүсіндер жасауға болады. Артықшылықтары: Пышақтың кесу жиегінің ұзындығы 510 мм кесудің қалыңдығын 24 мм қамтамасыз етеді. Қылқалам кескіш батарея қуатымен жұмыс істейді, сондықтан оны бақшаның ең шалғай аймақтарында жұмыс істеуге болады. Сондай-ақ осының арқасында ол зиянды заттарды шығармайды және тыныш жұмыс істейді. Жоғары ресурс және сенімділік — редуктор мен иінді механизм металдан жасалған. Тұтқаны әртүрлі бұрыштарда жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін 90° солға және оңға бұруға болады. Ал тұтқаның сенімді бекітілуі үшін бұруды құлыптау түймесі қарастырылған. Кездейсоқ қосылудан қорғау үшін іске қосу түймешігін құлыптау опциясы қамтамасыз етілген. Қылқаламды кескіштің корпусында оператордың қолдарын қорғауға арналған арнайы пластик қаптама бар. Дірілді бәсеңдету жүйесі қолайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Жұмыста күтпеген тоқтаулар болмайды — арнайы LED-индикатор батарея зарядының деңгейін көрсетеді. Жиынтықта 2 4Ач батарея және екі батареяны бірден зарядтауға болатын зарядтағыш бар. Аккумулятордың жүктеме түрін интеллектуалды тану жүйесінің арқасында аккумуляторды IB диапазонындағы кез келген Denzel 18V сымсыз құралында пайдалануға болады. Қылқалам кескіш жұмыс уақытын ұзарту үшін бір уақытта екі батареямен жұмыс істей алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жалпы | |
| Салмақ | 6.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 211 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1028 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.11.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.02895-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/59410.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.02895-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 594-Садовые ножницы и кусторезы аккумуляторные |
| Батарея сыйымдылығы | 4.0 А/сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 |
| Батарея кернеуі | 18 Жылы |
| Номиналды кернеу | 36 Жылы |
| Ерекшеліктері | работа от двух батарей 18В одновременно |
| Бренд елі | Германия |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Қозғалтқыш түрі | электр коллекторлық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996181103 |
- Бағасы: 119 560 ₸

