
Аккумуляторлы ауа үрлегіш RB180-36, Li-ion, 36 В, 4 Ач, 180 км/сағ, 820 м3/сағ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel RB180-36 үрлегіші жергілікті аумақтарды ұсақ қоқыстардан, құлаған жапырақтардан, шөп кесінділерінен және ұсақ бұтақтардан тазарту үшін қолданылады. Сондай-ақ, бұл құрылыс алаңында және үй шеберханасында үгінділер мен құрылыс қалдықтарын кетіру үшін пайдалы. Тасымалданатын ауа көлемінің жоғары көрсеткіштері 820 м3/сағ және ауа ағынының жылдамдығы 50 м/с үлкен аумақтарды тазартумен тиімді күресуге мүмкіндік береді. Сымсыз үрлегіш электр желісіне тәуелді емес, сондықтан оны кез келген жерде пайдалануға болады. Сондай-ақ ол қоршаған ортаға және пайдаланушыға зиян келтірмейді, өйткені улы газдарды шығармайды. Артықшылықтары: Үрлегіштің жұмыс істеу ұзақтығын арттыру үшін бір уақытта 2 батареямен жұмыс істеу мүмкіндігі бар. Жеткізу көлеміне Denzel 18 V IB сериялы сымсыз құралдың барлығымен үйлесімді 2 4AH батарея кіреді. Турбо режимі аумақты ауыр қоқыстардан тазарту үшін ауа ағынының жылдамдығын арттыруға мүмкіндік береді. Li-ion типті аккумуляторларда өздігінен зарядсыздану және жад эффектісі болмайды, яғни оны кез келген уақытта зарядтауға болады. Арнайы индикатор заряд деңгейін бақылауға мүмкіндік береді, сондықтан жұмыста күтпеген тоқтаулар болмайды. Корпустағы желдеткіш саңылаулар тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді. Бастау түймешігін құлыптау мүмкіндігі жұмысты жеңілдетеді: оны үнемі қысып тұрудың қажеті жоқ. Эргономикалық резеңкеленген тұтқа сенімді ұстауды және тіпті бір қолмен жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.87 кг |
| Электрқозғалтқыш, аккумулятор сипаттамалары | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 276 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 447 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.09.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.02545-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/59610.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.02545-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 286 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 596-Аккумуляторлық ауа үрлегіштер |
| Батарея сыйымдылығы | 4.0 А/сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 |
| Батарея кернеуі | 18 Жылы |
| Номиналды кернеу | 36 Жылы |
| Ерекшеліктері | турбо-режим, работа от двух батарей 18В одновременно |
| Өнімділік | 820 м3/ч |
| Шығардағы ауа ағынының жылдамдығы | 50 м/с |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | электр коллекторлық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 95 Дб артық емес |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 18000 айн/мин |
| Штрих-код | 4044996181110 |
- Бағасы: 116 250 ₸

