
RT300-36 Denzel аккумуляторлық қайшыға арналған катушка
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 96369 катушкасы Denzel RT300-36 сымсыз триммеріне арналған (арт. 58710). RT300-36 моделі қалыңдығы 1,6 мм-ге дейін және шабу ені 30 см-ге дейінгі балық аулау сызығымен толтырылған және тек қайшының ғана емес, сонымен қатар жиек кескіштің де функцияларын біріктіреді. Артықшылықтары: Желіні жартылай автоматты түрде жаңарту оператордың уақытын үнемдейді — орауышты жерге аздап соғу жеткілікті, ал кескіш элементтің ұзындығы артады. ИА корпусы соққыға төзімділігімен ерекшеленеді, сондықтан күрделі рельефте ұзақ уақыт жұмыс істеуге және жұмыс істеуге арналған. Жеткізу көлеміне диаметрі 1,6 мм кесу сызығы кіреді. Катушканың салмағы небәрі 175 г, сондықтан ол қайшыны ауырлатпайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.175 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Ерекшеліктері | только для триммеров RТ300-36, фиксация стопорным кольцом |
| Модельдер үшін қолайлы | RT300-36 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996189451 |
- Бағасы: 2 399 ₸

