




Шынжырлы ара аккумуляторлы щеткасыз RCS400-36, Li-ion, 36 В, 4 Ач, шинасы 400 мм Denzel
Denzel RCS400-36 58610 сымсыз шынжырлы ара кернеуі 36 В литий-ионды аккумуляторлары және ұзындығы 400 мм шинасы бар ол ағаштарды кесуге, ағаш кесуге, отын дайындауға және басқа да шаруашылық жұмыстарына арналған. Ультра заманауи щеткасыз қозғалтқыш тізбектің 19 м/с жылдамдықпен айналуын қамтамасыз етеді. Ол қуаттылығы, сенімділігі және техникалық қызмет көрсетудегі қарапайымдығы бойынша щеткалы аналогтарынан асып түседі.
Ара ұзақ уақыт бойы бір зарядта тиімді жұмыс істеуге мүмкіндік беретін интеллектуалды жүктемені тану жүйесі бар 4А*сағ Li-ion 18В сыйымдылығы жоғары екі батареядан жұмыс істейді. Модель ұзындығы 40 см болатын берік және жеңіл ОРЕГОН шинасымен және 3/8 дюймдік қадаммен шынжырмен бірге келеді. Құрал толық жинақталған және сатып алғаннан кейін бірден пайдалануға дайын.
Артықшылықтары- Экологиялылық — ара зиянды газдарды шығармайды, жабық үй-жайларда пайдалануға болады.
- Әмбебаптығы — 4Ач Li-ion батареялары IB сериялы 18В Denzel battery system жүйесінің кез келген құралымен үйлесімді.
- Қозғалтқыштың бойлық орналасуы — құрал жақсы теңдестірілген, жұмыс кезінде ол бүйірлерге апармайды, бұл тегіс және таза аралықтарды орындауға, сондай-ақ шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
- Қауіпсіздік — алдыңғы қалқан шеберді ара жабдығымен жанасудан қорғайды, ал шынжырдың инерциялық тежегіші төтенше жағдайларда бірден іске қосылады.
- Қызып кетуден және шамадан тыс жүктемелерден қорғау — рұқсат етілген ток күшінен немесе температурадан асып кету автоматты түрде танылады және қозғалтқыштың істен шығуын болдырмау үшін ара ажыратылады.
- Жұмысқа жылдам дайындалу — тізбектің кілтсіз керілуі шебердің уақытын айтарлықтай үнемдейді.
- Тізбекті автоматты майлау — май беру жүктемеге байланысты жүзеге асырылады, бұл қозғалтқыштың қызып кетуіне және фитингтердің мерзімінен бұрын тозуына жол бермейді.
- Ыңғайлы жұмыс — бензинді аралармен салыстырғанда, аккумуляторлық модель қатты тербелістерді тудырмайды және шудың жеткілікті төмен деңгейіне ие.
- Кенеттен іске қосылудан қорғау — ажыратқыш пернесін құлыптау жұмысқа толық дайын болған кезде ғана кірісуге мүмкіндік береді.
- Сенімді тұтқа — резеңкеленген тұтқа ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және қолыңызда сырғып кетпейді.
- Жеңіл салмақ — жалпы алғанда, араның салмағы небәрі 3,6 кг, бұл ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
- Жұптастырылған зарядтағыш — екі батареяны бір уақытта зарядтауға болады, сондықтан құралды жұмысқа дайындауға аз уақыт кетеді.
- Заряд деңгейін қарапайым бақылау — жарық ДИОДТЫ индикатор батареяларды қашан зарядтау керектігін айтады.
- 3 жыл кепілдік — өндіруші растаған Denzel арасының жоғары сапасы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Салмақ | 6.865 кг |
| Электрқозғалтқыш, аккумулятор сипаттамалары | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Қосымша функциялары | |
| Кілтсіз тізбектің кернеуін реттеу | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Қозғалтқыш түрі | электрлік щеткасыз |
| Штрих-код | 4044996181127 |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 3 топ | 586-Аккумуляторлы шынжырлы аралар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 482 мм |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| _баптамадағы биіктік | 230 мм |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Ерекшеліктері | қозғалтқыштың бойлық орналасуы, щеткасыз қозғалтқыш, бір уақытта екі 18В батареямен жұмыс істейді |
| Номиналды кернеу | 36 Жылы |
| Батарея кернеуі | 18 Жылы |
| Бренд елі | Германия |
| Батарея сыйымдылығы | 4.0 А/сағ |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.02605-20 |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58610.pdf |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.02605-20.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.09.2023 |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
| Сілтемелер саны | 56 дана |
| Аралар сыныбы | тұрмыстық |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.3 мм |
- Бағасы: 146 640 ₸






