
Манометрі және басқышы бар гидравликалық пресс, 12 т (2 бөліктен тұратын жиынтық) Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Манометрі және басқышы бар Stels 52312 гидравликалық пресі 2 бөліктен тұратын жиынтықта жеткізіледі және 12 тоннаға дейінгі күшпен заттарға әсер ете алады. Ол әртүрлі бөлшектерді — мойынтіректерді, дыбыссыз блоктарды, төлкелерді, түйреуіштерді, рычагтарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Штанга гидравликалық сорғының және штанганың жоғары өнімділік деңгейіне байланысты ерекше тегіс жүріске ие. Қысым жасау үшін қолмен де, аяқпен де жетекті пайдалануға болады, бұл жұмысты жеңілдетеді. Пресс автокөліктерді жөндеу үшін пайдалы — өздігінен немесе автосервисте. Артықшылықтары Конструкция өте сенімді — оның элементтері берік металдан жасалған, ал дәнекерленген жіктердің сапасы өндіріс процесінде барлық технологиялық талаптардың сақталуын көрсетеді. Өзек коррозияға төзімді — оның беті хромдалған. Қолданылатын күшті бақылау оңай — глицеринмен толтырылған манометр осы мақсатқа арналған. Әртүрлі өлшемдегі нысандармен жұмыс істеуге болады — жұмыс үстелінің көтеру биіктігі реттеледі. Штанганы жоғары дәлдікпен орналастыруға болады — поршень көлденең жазықтықта қозғалады. Пресс шамадан тыс жүктемелерден қорғалған — рұқсат етілген максималды қысымнан асып кеткен жағдайда қауіпсіздік айналма клапаны іске қосылады. Баспамен жұмыс істеу ыңғайлы — өзек автоматты түрде бастапқы қалпына келеді. Механизм жоғары сапаға ие — пресс жоғары дәлдіктегі жабдықта жасалған және оның барлық қондырғылары бақылау сынақтарынан өткен.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 74 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.28266-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/52312.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.28266-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | STELS |
| Өлшемдері | 1656 х 690 х 700 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 1370 x 170 x 210 мм |
| Топ | Баспасөз |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 523-Баспасөз |
| Ерекшеліктері | қол және аяқ жетегі |
| Төсекті көтеру max | 917 мм |
| Төсекті көтеру min | 77 мм |
| Жұмыс барысы | 180 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | 2 коробки |
| Күш салу | 12000 кг |
| Штрих-код | 4044996172774 |
- Бағасы: 157 421 ₸

