
Манометрі мен басқышы бар гидравликалық пресс, 20 т (2 бөліктен тұратын жиынтық) Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Манометрі мен басқышы бар Stels 52314 гидравликалық пресі 2 бөліктен тұратын жиынтықта жеткізіледі және 20 тоннаға дейінгі күшпен заттарға әсер ете алады. Ол әртүрлі бөлшектерді — мойынтіректерді, дыбыссыз блоктарды, төлкелерді, түйреуіштерді, рычагтарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Штанга гидравликалық сорғының және штанганың жоғары өнімділік деңгейіне байланысты ерекше тегіс жүріске ие. Қысым жасау үшін қолмен де, аяқпен де жетекті пайдалануға болады, бұл жұмысты жеңілдетеді. Пресс автокөліктерді жөндеу үшін пайдалы — өздігінен немесе автосервисте. Артықшылықтары Конструкция өте сенімді — оның элементтері берік металдан жасалған, ал дәнекерленген жіктердің сапасы өндіріс процесінде барлық технологиялық талаптардың сақталуын көрсетеді. Өзек коррозияға төзімді — оның беті хромдалған. Қолданылатын күшті бақылау оңай — глицеринмен толтырылған манометр осы мақсатқа арналған. Әртүрлі өлшемдегі нысандармен жұмыс істеуге болады — жұмыс үстелінің көтеру биіктігі реттеледі. Штанганы жоғары дәлдікпен орналастыруға болады — поршень көлденең жазықтықта қозғалады. Пресс шамадан тыс жүктемелерден қорғалған — рұқсат етілген максималды қысымнан асып кеткен жағдайда қауіпсіздік айналма клапаны іске қосылады. Баспамен жұмыс істеу ыңғайлы — өзек автоматты түрде бастапқы қалпына келеді. Механизм жоғары сапаға ие — пресс жоғары дәлдіктегі жабдықта жасалған және оның барлық қондырғылары бақылау сынақтарынан өткен.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 97 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 135 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.28266-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/52314.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.28266-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | STELS |
| Өлшемдері | 1797 х 738 х 700 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 1550 x 190 x 135 мм |
| Топ | Баспасөз |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 523-Баспасөз |
| Ерекшеліктері | қол және аяқ жетегі |
| Төсекті көтеру max | 1018 мм |
| Төсекті көтеру min | 100 мм |
| Жұмыс барысы | 185 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | 2 коробки |
| Күш салу | 20000 кг |
| Штрих-код | 4044996172804 |
- Бағасы: 260 550 ₸

