
Манометрі бар гидравликалық пресс, 20 т (2 бөліктен тұратын жинақ) Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Манометрі бар Stels 52303 гидравликалық пресі 2 бөліктен тұратын жиынтықта жеткізіледі және 20 тоннаға дейін күш-жігерді дамытуға қабілетті. Ол мойынтіректерді, төлкелерді, дыбыссыз блоктарды, түйреуіштерді және басқа бөлшектерді престеу және престеу үшін қолданылады. Қысымды бақылау үшін глицеринмен толтырылған манометр қарастырылған. Қолмен жұмыс істейтін жоғары сапалы гидравликалық сорғы сабақтың бірқалыпты жүруін қамтамасыз етеді. Баспасөз автосервисте немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Пресс берік металдан жасалған, құрылымдық элементтері ұқыпты дәнекерленген, бұл жабдықтың беріктігін қамтамасыз етеді. Жұмыс үстелінің көтеру биіктігі реттеледі, сондықтан әртүрлі өлшемдегі бөлшектермен жұмыс істеуге болады. Штокты көлденеңінен жылжытуға болады, бұл оның дәл орналасуына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Сабақтың беті хромдалған, бұл оны коррозиядан қорғайды. Қауіпсіздік клапаны максималды рұқсат етілген қысымның асып кетуіне жол бермейді, сондықтан преспен жұмыс істеу қауіпсіз. Қысымды босатқан кезде өзек автоматты түрде бастапқы күйіне оралады, бұл шебердің уақыты мен күшін үнемдейді. Пресс жоғары дәлдіктегі жабдықпен жасалған және оның сенімділігіне кепілдік беретін қатаң сапа бақылауынан өткен.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 97 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 725 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.28266-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/52303.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.28266-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | STELS |
| Өлшемдері | 1796 х 738 х 700 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 725 x 255 x 160 мм |
| Топ | Баспасөз |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 523-Баспасөз |
| Ерекшеліктері | гидравликалық қол жетегі |
| Төсекті көтеру max | 1018 мм |
| Төсекті көтеру min | 58 мм |
| Жұмыс барысы | 185 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | 2 коробки |
| Күш салу | 20000 кг |
| Штрих-код | 4044996172736 |
- Бағасы: 236 690 ₸

