
Манометрі бар үстел үсті гидравликалық пресс, 10 т Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық үстел үсті пресі Stels 52305, 10 т, манометрі бар — мойынтіректер, төлкелер, дыбыссыз блоктар, рычагтар, түйреуіштер сияқты бөлшектерді престеуге және престеуге арналған жабдық. Жұмыс үстеліне орнатылады және оған бекітіледі — тіректерде бекіткіштерге арналған тесіктер бар. Гидравликалық сорғы мен штанганың жоғары сапасының арқасында штанганың бірқалыпты жүруімен ерекшеленеді. Қолданылатын күштің шамасын глицеринмен толтырылған манометрдің көмегімен бақылауға болады. Пресс автокөлік жөндеу шеберханасында немесе жеке гаражда ыңғайлы болады. Артықшылықтары Пресс өте тозуға төзімді және берік, өйткені ол берік металдан жасалған және жеке элементтерді дәнекерлеу жоғары деңгейде жүзеге асырылады. Сабақтың беті хромдалған жабынның арқасында коррозияға төзімді. Жұмыс үстелін қажетті биіктікте бекіту арқылы өлшемді элементтермен жұмыс істеуге болады. Сабақты бөлікке дәл бағыттауға болады, себебі ол көлденең бағытта қозғала алады. Жабдық шамадан тыс жүктемелерден қорғалған, себебі максималды рұқсат етілген қысымнан асқан жағдайда автоматты босату клапаны іске қосылады. Қорды бастапқы орнына қайтару қосымша күш жұмсамайды, себебі ол автоматты түрде жүреді. Престің сапасын жабдықтың әрбір жинағын сынақтан өткізген өндіруші растайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 52 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 165 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 760 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.28266-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/52305.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.28266-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 530 мм |
| Бренд | STELS |
| Өлшемдері | 1058 х 590 х 495 мм |
| Қаптамадағы габариттері | 760 x 530 x 165 мм |
| Топ | Баспасөз |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 523-Баспасөз |
| Ерекшеліктері | гидравликалық қол жетегі |
| Төсекті көтеру max | 364 мм |
| Төсекті көтеру min | 110 мм |
| Жұмыс барысы | 180 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қорап |
| Күш салу | 10000 кг |
| Штрих-код | 4044996172767 |
- Бағасы: 151 600 ₸

