
Аспалы отырғызғыш Ротан, жартылай шеңбер D 30 см Palisad
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 690 - Подвесные корзины |
| Диаметрі | 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Круглое |
| Штрих-код | 4044996157047 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

