
Тірек металл пластикте, H 45 см Palisad
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 510 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 8 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996145471 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

