
DL1100 1.1 кВТ, 180 л/мин ауа компрессоры, Denzel аксессуарларының жиынтығымен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Майсыз компрессор пневматикалық зеңбіректерге, үрлеу құралдарына және маймен жанасуды болдырмайтын басқа жабдықтарға арналған. 180 л/мин жоғары өнімділік шиналарды үрлеуге, жабдықты үрлеуге, ішінара түртуге және басқа да техникалық жұмыстардың орындалуын қамтамасыз етуге жеткілікті. Компрессор моноблок түрінде жасалған, бұл оны сақтауға, тасымалдауға және жұмыс орнында орналастыруға өте ыңғайлы. Ресивердің болмауы және майсыз технология ылғал мен май буларының қоспаларынсыз таза ауа алуға мүмкіндік береді. Сондай-ақ ресивердегі қысымды тексеру және жұмыс циклінен кейін конденсатты кетіру қажеттілігі жойылады. Компрессорға адаптерлер мен саптамалардың үлкен жиынтығы, әмбебап пневматикалық пистолет, шиналарды үрлеуге және ауаны үрлеуге арналған ауыстырылатын саптамалары бар жылдам босату қосылымы қоса беріледі. Сондықтан пайдаланушыға керек-жарақтарды іздеуге уақыт жоғалтудың қажеті жоқ. Артықшылықтары: Ықшамдылық – компрессорда қуат кабеліне, керек-жарақтарға және шлангісі бар пневматикалық пистолетке арналған бөліктер қарастырылған. Бұл шешім керек-жарақтарды бір жерде ұқыпты орналастыруға және жабдықты ыңғайлы тасымалдауға мүмкіндік береді. Қауіпсіз қосу – іске қосу түймесі ылғалдың енуіне жол бермеу үшін пластик қаптамамен жабылған. Бұл компрессордың ішкі бөліктерінің қауіпсіз жұмысын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Пневматикалық пистолеттің манометрі – өлшеу құралы әдетте бекітілетін қабылдағыштың жоқтығына қарамастан, сығылған ауаның қысымын пневматикалық пистолеттің корпусында орналасқан манометр арқылы басқаруға болады. Термоқорғау – электр қозғалтқышы рұқсат етілген температурадан асқан кезде бірден өшеді, бұл бұзылуларды болдырмайды және компрессордың орташа қызмет ету мерзімін 5 жылға дейін ұзартады. Сақтандырғыш клапан – артық қысым пайда болған кезде газды автоматты түрде шығару орын алады, бұл қондырғыны зақымданудан сақтайды. Резеңке тіректер – компрессор дірілді басатын және жұмыс ыңғайлылығын арттыратын резеңкеленген аяқтарға орнатылады. Қозғалыс жеңілдігі – қырлы тасымалдау тұтқасы компрессор корпусын тасымалдауды қарапайым және ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 400 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.05.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-КН.PA01.50978-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трансконсалтинг" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС RU -CN.01.50978-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | жоғары өнімділік, дірілге қарсы сорғыш шыныаяқтар, пневматикалық керек-жарақтарды сақтауға арналған корпустағы арнайы бөлім |
| Өнімділік | 180 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майсыз |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996190853 |
- Бағасы: 41 910 ₸

