
Триммерге арналған леска шаршы 1.6 мм х 15 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
96114 Шаршы қимасы бар FLEX CORD көгалды, биік немесе құрғақ шөптерді шабуға арналған. Ол төменгі қозғалтқышпен төмен қуатты (300-600 Вт) электр триммерлерімен бірге қолданылады. Артықшылықтары: Шаршы қимасы бар балық аулау сызығы өткір қырларының арқасында жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді және сабақтарды ұсақтамайды. Ал сымның қалыңдығына байланысты сынуға төзімділігімен ерекшеленеді. Жоғары тозуға төзімділік және беріктік — балық аулау желісі BASF полиамидін қосу арқылы жоғары сапалы RA6 полиамидінен жасалған. Ыңғайлы сақтау — балық аулау желісі көпіршікті қаптамада жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 58 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 133 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 1.6 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Шаршы |
| Штрих-код | 4044996166605 |
- Бағасы: 307 ₸

