
Көгал шапқыш электрлі L1500, 1500 Вт, ені 33 см, 5 деңгей, пластикалық шөп ұстағыш 35 л Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік көгал шапқыш аласа шөптерді кесуге арналған. Өткізу жолының ені 33 см, қозғалтқыштың қуаты 1,5 кВТ-қа дейін ұлғайтылған, сондықтан 1 сағатта 1200 шаршы метрге жуық аумақты өңдеуге болады. м. Шөп шапқыш табиғатқа зиянын тигізбейді және пайдалану оңай, өйткені ол майсыз және отынсыз жұмыс істейді және оны күтіп ұстау бірнеше қарапайым қадамдарға дейін азаяды. Сондықтан ол тіпті жаңадан бастаған пайдаланушылар үшін де қолайлы. Кесу биіктігінің параметрі 30-70 мм диапазонында. Тұтқаны 5 позицияның біріне жылжыту арқылы сіз өзіңіздің сайтыңызда ландшафттың бірнеше түрін жасай аласыз: партерлік, ландшафттық, спорттық және т.б. Артықшылықтары: Термиялық қорғаныс: Шөп шапқыш қызып кеткен кезде өшеді, бұл қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін ұзартады және оның істен шығуына жол бермейді. Кездейсоқ іске қосу құлпы – электр қозғалтқышы іске қосу түймесі өшіру кронштейні басылған кезде бір уақытта ұзақ уақыт ұсталғанда ғана қосылады. Басқару элементтері көптеген электр шөп шапқыштардағыдай рычагты емес, кронштейнді пайдаланады, бұл жұмысты әсіресе солақайлар үшін ыңғайлы етеді. Сенімді жұмыс – белдік жетегі қуатты тиімді тасымалдауды қамтамасыз етеді, қажет болған жағдайда бөлшектер бөлек ауыстырылады. Шөп жинағыштың болуы – шөп толықтық индикаторы бар көлемі 35 л резервуарға жиналады. Құрастыру сапасы – палуба сыртқы зақымға төзімді соққыға төзімді пластиктен жасалған. Жол қозғалысының жоғарылауы – артқы дөңгелектердің ұлғаюы шөп шабатын машинаның маневрлік қабілетін жақсартады және бұрылыстарды жеңілдетеді. Жеңіл салмақ – шөп шабатын машинаны тіпті қарт адамдар да басқара алады, өйткені оның салмағы 12 кг-нан аспайды. Ыңғайлы жұмыс - тұтқадағы көбіктенген резеңкеден жасалған жабын дірілді басады және шөпті ұзақ уақыт шабуға мүмкіндік береді.Тасымалдауға арналған бөлек тұтқа – шөп шапқышты кең пластик ұстағышпен көтеру оңай. Орналастыруға ыңғайлы – шөп шабатын машинаның тұтқасы көлікте немесе сақтау орнында көп орын алмайтындай етіп бүктеледі.Танымал мойынтіректер – өндірушінің таңбалауы құрастыру қондырғысының сапасын көрсетеді және ауыстырылған жағдайда өнімді табуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Шөп жинағыштың көлемі | 35 л |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 340 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 700 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.04428-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.04428-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 966-Электрлі көгалшапқыштар |
| Шөп шабу деңгейлерінің саны | 5 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Кесетін элемент | Пышақ |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Шөп жинағыштың түрі | жесткий (пластиковый) |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шабу ені | 330 мм |
| Штрих-код | 4044996190976 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

