
Бетон араластырғышқа арналған қап, 120-200 литр, полиэфир СибрТех
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 400 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Брутто салмағы | 400 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 250 х 200 х 30 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған қосалқы бөлшектер |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 960-Бетон араластырғыштарға арналған қосалқы бөлшектер |
| Материал | Полиэстер |
| Ерекшеліктері | бетон араластырғыш үшін 120-200 литр |
| Тығыздығы | 100 г/м2 |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Түсі | Қою жасыл |
| Штрих-код | 4606800077141 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

