
Баспалдақ, 8 саты, болат профиль, болат сатылар, қызғылт сары, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыста және құрылыста қолдануға арналған жеңіл және берік басқыш. Кең негіз тұрақты жағдайды қамтамасыз етеді. Жұмыс алаңы мен баспалдақтар мырышталған болаттан жасалған. Олардың ойық беті аяқтың сырғып кетуіне жол бермейді. Жоғары қауіпсіздік жолағы жұмыс кезінде құлаудан қорғайды. Бедерлі беті бар көлемді алаң. Қауіпсіздік сатысының ұштары Жоғары қауіпсіздік жолағы Жоғары беріктік таспасынан жасалған қауіпсіздік байламдары Тіректердің негізіндегі пластикалық кірістірулер.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 10.18 кг |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 2435 мм |
| _пакеттегі ені | 525 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Алаңның биіктігі | 1640 мм |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 2450 х 525 х 105 |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 2435 мм |
| Сатылар саны | 8 |
| Жұмыс биіктігі | 3.1 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800081568 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

