
Жоғары қысымды жуу машинасы R-210iD, 2600 Вт, 210 бар, 8.0 л/мин, асинхронды қозғалтқыш, Denzel барабаны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Асинхронды қозғалтқышы және шланг барабаны бар Denzel R-210iD қысымды жуу машинасы көліктерді, қоршауларды, жолдарды және бақша жабдықтарын тазалау үшін оңтайлы болып табылады. 2600 Вт қуатты қозғалтқыш пен өнімділігі 8 л/мин және максималды қысымы 210 бар сорғы күрделі ластаушы заттармен тиімді күресуге мүмкіндік береді.Жақын жерде су құбырының болмауы мәселе болмайды. Сорғымен жуу өздігінен сору функциясының арқасында қысымның 5%-дан аспайтын мөлшерін жоғалта отырып, кез келген резервуардан суды шығара алады. Болат плунжерлері бар алюминий сорғы бөлшектерді орнатудың жоғары дәлдігіне ие, бұл сенімділік пен тұрақты шығыс қысымын қамтамасыз етеді.Артықшылықтары:Жылудан қорғау — қызып кету қаупі бар кезде автоматты түрде өшіру қозғалтқыштың істен шығуын болдырмайды.Жету қиын жерлерде жұмыс істеу — жылдам босатылатын саптамалар оңтайлы режимді таңдауға мүмкіндік береді, ал ұзартқыш саптама бедерлі беттерді жууға мүмкіндік береді.Сенімді конструкция — металл фитингтер шлангтың қатты тартылуына да төтеп бере алады.Жылдам қосылу — HPC қосқышы шлангты раковинаның шүмегіне оңай қосуға мүмкіндік береді.Жұмысқа бірнеше секундта дайындалу — пистолеттің жылдам ажыратылатын қосқышы шлангты бір қозғалыспен қосуға мүмкіндік береді.Кездейсоқ іске қосудан қорғау — тапанша тұтқасының құлпы көлік жууды жұмысқа толық дайын болған кезде ғана қосуға мүмкіндік береді.Ыңғайлы жұмыс — желілік кабельдің оңтайлы ұзындығы 5 м және шлангтың ұзартылған ұзындығы 8 м олардың тартылуына жол бермейді, ал тұтқасы бар катушка шлангтың шатасып кетуіне жол бермейді және оны тез орап алады.Сыртқы көбік жинағы — ластанумен жақсы күресу үшін беттерге тазалау ерітіндісін жағуға болады.Сорылатын суды тазарту — сенімді сүзгі бітелу қаупін жояды және сорғының қызмет ету мерзімін ұзартады.Ұтқырлық — дөңгелектер мен телескопиялық тұтқа жұмыс істеп тұрған кезде раковинаны жылжытуды жеңілдетеді.Қорғау дәрежесі IPX5 — 30 кПА аспайтын қысымда кез келген бағыттан корпустың ішіне судың тікелей түсуіне жол берілмейді.Қауіпсіздік — техника өткізгіш элементтердің оқшаулануымен және қорғаныш жерге тұйықталуымен ерекшеленеді (қорғаныс класы I).Ыңғайлы сақтау — раковина тапанша ұстағышымен және кабель кронштейнімен жабдықталған.Кепілдік 3 жыл — құралдың сапасын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 17 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 810 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.11.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.02897-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58237.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.02897-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 385 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 582-Мойки высокого давления |
| Максималды қысым | 210 бар |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Сорғы материалы | алюминий |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 2600 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | ыдыстан су алу, шлангқа арналған барабан, сыртқы көбік жинағы |
| Өнімділік | 480 л/ч |
| Жұмыс қысымы | 145 бар |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | асихронды |
| Штрих-код | 4044996181080 |
- Бағасы: 127 540 ₸

