
Жоғары қысымды жуу машинасы R-180i, 2400 Вт, 180 бар, 7,5 л/мин, Denzel индукциялық қозғалтқышы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Асинхронды қозғалтқышы бар Denzel R-180i қысымды жуу машинасы көліктерді, қоршауларды, жолдарды және бау-бақша жабдықтарын тазалау үшін оңтайлы болып табылады. Өнімділігі 7,5 л/мин және максималды қысымы 180 бар қуатты 2400 Вт қозғалтқыш пен сорғы күрделі ластанулармен тиімді күресуге мүмкіндік береді.Жақын жерде су құбырының болмауы мәселе болмайды. Сорғымен жуу өздігінен сору функциясының арқасында қысымның 5%-дан аспайтын мөлшерін жоғалта отырып, кез келген резервуардан суды шығара алады. Болат плунжерлері бар алюминий сорғы бөлшектерді орнатудың жоғары дәлдігіне ие, бұл сенімділік пен тұрақты шығыс қысымын қамтамасыз етеді.Артықшылықтары:Жылудан қорғау — қызып кету қаупі бар кезде автоматты түрде өшіру қозғалтқыштың істен шығуын болдырмайды.Жету қиын жерлерде жұмыс істеу — жылдам босатылатын саптамалар оңтайлы режимді таңдауға мүмкіндік береді, ал ұзартқыш саптама бедерлі беттерді жууға мүмкіндік береді.Сенімді конструкция — металл фитингтер шлангтың қатты тартылуына да төтеп бере алады.Жылдам қосылу — HPC қосқышы шлангты раковинаның шүмегіне оңай қосуға мүмкіндік береді.Жұмысқа бірнеше секундта дайындалу — пистолеттің жылдам ажыратылатын қосқышы шлангты бір қозғалыспен қосуға мүмкіндік береді.Кездейсоқ іске қосудан қорғау — тапанша тұтқасының құлпы көлік жууды жұмысқа толық дайын болған кезде ғана қосуға мүмкіндік береді.Ыңғайлы жұмыс — желілік кабельдің оңтайлы ұзындығы 5 м және шлангтың ұзартылған ұзындығы 8 м олардың тартылуына жол бермейді.Сыртқы көбік жинағы — ластанумен жақсы күресу үшін беттерге тазалау ерітіндісін жағуға болады.Сорылатын суды тазарту — сенімді сүзгі бітелу қаупін жояды және сорғының қызмет ету мерзімін ұзартады.Ұтқырлық — дөңгелектер мен телескопиялық тұтқа жұмыс істеп тұрған кезде раковинаны жылжытуды жеңілдетеді.Қорғау дәрежесі IPX5 — 30 кПА аспайтын қысымда кез келген бағыттан корпустың ішіне судың тікелей түсуіне жол берілмейді.Қауіпсіздік — техника өткізгіш элементтердің оқшаулануымен және қорғаныш жерге тұйықталуымен ерекшеленеді (қорғаныс класы I).Ыңғайлы сақтау — раковина тапанша ұстағышымен және кабель кронштейнімен жабдықталған.Кепілдік 3 жыл — құралдың сапасын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 15.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 810 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.11.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.02897-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58236.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.02897-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 385 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 582-Мойки высокого давления |
| Максималды қысым | 180 бар |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Сорғы материалы | алюминий |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 2400 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | забор воды из емкости, внешний пенокомплект |
| Өнімділік | 450 л/сағ |
| Жұмыс қысымы | 130 бар |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | асихронды |
| Штрих-код | 4044996181073 |
- Бағасы: 116 250 ₸

