
Құрылыс арбасы, күшейтілген, көлемі 140 л, 230 кг, дөңгелегі 15х6,00-6 Дензель
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
15 x 6,00-6 дөңгелегі бар, көлемі 140 литр және жүк көтергіштігі 230 кг-ға дейінгі күшейтілген Denzel 68999 құрылыс арбасы кәсіби құрылысшылар мен фермерлерге күнделікті пайдалану үшін пайдалы. Құрылыс нысандарында және ауыл шаруашылығында пайдалану үшін оңтайлы. Оның көмегімен құрылыс жүктерін, сусымалы материалдарды және т.б. тасымалдауға болады. Артықшылықтары Қалыңдығы 1,2 мм 50 х 25 мм профильді жақтау қаттылық пен тұрақтылықпен сипатталады, бұл арбаның қызмет ету мерзіміне оң әсер етеді. Конструкцияның беріктігі мен сенімділігін ұсақ-түйекке дейін ойластырылған конструкция қамтамасыз етеді: арматураланған жалғастырғыш, кең тіректер, аяқтары бар тіреуіштер, қатайтқышы бар қуатты доға. Дөңгеленген жақтардың арқасында шанақтың үстіңгі бөлігінің соққыға төзімділігі жоғары болады. Шанақ пен жақтау эмаль жабынының арқасында коррозиядан сенімді қорғалған. Ілгегі бар кең пневматикалық доңғалақ және тіреуіштері бар қуатты жақтау арбаның жерге құлап кетуіне жол бермейді. Доңғалақ екі шарикті подшипникке орнатылған, бұл арбаның сенімді бекітілуіне және жоғары өткізгіштігіне кепілдік береді. Жақтаудағы арнайы топса толық жүктелген кезде арбаны тасымалдауды жеңілдетеді және қажет болған жағдайда екінші адамға арбаны сүйретуге мүмкіндік береді. Алдыңғы жүк түсіруге ыңғайлы болу үшін доңғалаққа тоқтауға арналған доға қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Доңғалақ диаметрі | 365 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 20.5 кг |
| Биіктігі | 0.74 мм |
| Ұзындығы | 1.51 мм |
| Ені | 0.65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 50 м |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 230 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 15х6,00-6 |
| Науа материалы | сталь окрашенная |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Науаның көлемі | 140 л |
| Ерекшеліктері | жерге қысымы төмендетілген дөңгелек |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Штрих-код | 4044996182964 |
- Бағасы: 48 260 ₸

