
Карбидті металлға арналған қашау, 70 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дензель 724020 карбидті бит, 70 мм, қара, түсті металдар, пластмасса және басқа материалдарды бұрғылау үшін қолданылады. Карбидті тістер қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады, сондықтан тәж тек тұрмыстық мақсатта ғана емес, сонымен қатар кәсіби қолдану үшін де жарамды. Ол кәдімгі бұрғымен салыстырғанда үлкен диаметрлі тесіктерді бұрғылауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тәж жоғары технологиялық өндірісте электрмен дәнекерлеу арқылы жасалады, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Карбидті кескіш пластиналар вольфрам карбиді қорытпасынан, ал корпус көміртекті болаттан жасалған, бұл олардың беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Қаттылығы 91-92 HRC кесу тақталары және жоғары жылдамдықты легирленген болаттан жасалған орталықтандырғыш бұрғы бұрғылаудың жоғары жылдамдығы мен сапасына кепілдік береді. Тәждің конструкциясында шламның тұрып қалуына жол бермейтін арнайы серіппе қарастырылған. Үш қырлы шанақтың арқасында тәждің айналу қаупінсіз сенімді бекітілуі қамтамасыз етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 102 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 92 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 84 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.287 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 724-Металға арналған қашаулар |
| Диаметрі | 70 мм |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 28 мм |
| Өңдеу материалы | металл, пластик |
| Тәжді біріктіру | M6x0,75 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996185026 |
- Бағасы: 5 169 ₸

