
Металлға арналған тәж HSS, 40 мм, нитридтитанды жабын Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нитридтитанды жабыны бар Denzel HSS 724112 қашау, 40 мм, қара, түсті металдар, пластмасса және басқа материалдардағы тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. Құрылыс алаңдарында кәсіби пайдалануға арналған. Тәж коммуникацияларды төсеу, жабдықты, бекіткіштерді және әртүрлі құрылымдарды орнату кезінде пайдалы. Артықшылықтары Жоғары сапалы болаттан жасалған монолитті конструкцияның арқасында тәж беріктігімен және жоғары ресурсымен ерекшеленеді. Жоғары жылдамдықты болаттан жасалған орталықтандырғыш бұрғы жоғары жұмыс тиімділігін қамтамасыз етеді. Корпус пен жұмыс бөлігінің нитридтитанды жабыны бар, сондықтан коррозияға төзімді. Тәждің конструкциясында шламның тұрып қалуына жол бермейтін арнайы серіппе қарастырылған. Үш қырлы шанақтың арқасында тәж балғамен бұрғылау патронында айналмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 103 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 47 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 48 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.099 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 724-Металға арналған қашаулар |
| Диаметрі | 40 мм |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 14 мм |
| Өңдеу материалы | металл, пластик |
| Тәжді біріктіру | M10x1,5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996185156 |
- Бағасы: 1 880 ₸

