
Электрлік шынжырлы ара EDS-2000P, 2кВт,көлденең,40см шиналар,қадам 3/8, ойық 1,3мм, 57зв// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel EDS-2000P шынжырлы электрлі ара отын дайындауға, дайын материалдарды аралауға, бау-бақшадағы бұтақтарды кесуге, жөндеуге және жеке құрылысқа арналған. Қуаты 2 кВТ электр қозғалтқышы және өткір үшкірленген тізбегі бар 40 сантиметрлік шиналар тапсырмаларды тиімді шешуді қамтамасыз етеді. Ара электр желісінен жұмыс істейді және қоршаған ортаға зиянды шығарындыларды шығармайды, сондықтан оны жеке шеберханалар сияқты жабық жерлерде пайдалануға болады. Іске қосу процесі мүмкіндігінше жеңілдетілген - отын қоспасын дайындаудың қажеті жоқ, араны электр желісіне қоссаңыз жеткілікті және ол жұмысқа дайын болады. Артықшылықтары: Қозғалтқыштың мыс орамасы - мыс алюминийден төмен қарсылықпен ерекшеленеді, сондықтан жоғары жүктеме кезінде қозғалтқыштың тұрақты өнімділігі қамтамасыз етіледі. Қозғалтқыштың көлденең орналасуы - араның өлшемдері шағын (84 x 26.5 x 18.5 см) және салмағы 5 кг-нан аз, сондықтан оны ұстау оңай, шағын кеңістікте жұмыс істеуге және тік жазықтықта аралауға ыңғайлы. Шынжырлы тежегіш - ара кенеттен кері серпілсе, қозғалтқыш өшеді. Бұл шынжырмен жанасудан және жарақаттанудан қорғауды қамтамасыз етеді. Кездейсоқ іске қосуды блоктау - электр құралымен жұмысты дайын күйде бастау маңызды, сондықтан қозғалтқыш негізгі қосқышты артқы тұтқадағы құлыппен бір уақытта басқанда іске қосылады. Қорғаныс қаптамасы - электр қозғалтқышы үгінділер мен кірден қорғалған, ал желдеткіш терезелер оған таза ауа ағынын және ұзақ аралау кезінде салқындатуды қамтамасыз етеді. Бір қолмен жылдам тарту (SDS жүйесі) - бос шынжырды реттеу үшін кілтті пайдаланудың қажеті жоқ, сондықтан араға техникалық қызмет көрсету көп қиындық тудырмайды. Қарау терезесі - май багының толу дәрежесін бақылауға және MAX белгісіне назар аудара отырып, майды уақытында толтыруға ыңғайлы. Ара жабдығын уақтылы майлау - май қозғалтқыштың айналу жиілігіне байланысты шинаға және шынжырға қажетті мөлшерде автоматты түрде түседі. Осылайша жүріс бөліктерінің тозуына жол берілмейді. Болат тісті тірек - араны бөренеге немесе ағашқа бекітуге ыңғайлы, бұл оператордың жүктемесінің бір бөлігін алып тастауға және артық күш жұмсамай-ақ ұқыпты кесуге мүмкіндік береді. Дірілге қарсы жүйе - қозғалтқыштың берік бекіткіші мен арнайы төсемдер тербелістердің зиянды әсерін барынша азайтады және оператордың буындары мен қан тамырларының сау болуына көмектеседі. Арматураны зақымданудан қорғау - аралау шинасы қауіпсіз сақтау мен тасымалдауды қамтамасыз ететін қатты қаптамада жеткізіледі. Ұзартқыш кабель ұстағышы артқы тұтқадағы арнайы ілмек арқылы бекітіледі, осылайша оның шинаның астына түсіп, пайдаланушыға зақым келтіру қаупі жойылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 4.97 кг |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Қосымша функциялары | |
| Кілтсіз тізбектің кернеуін реттеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 191 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.04.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.04152-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/95616.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.04152-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 272 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 956-Цепные электрические пилы |
| Сілтемелер саны | 57 дана |
| Қуат | 2.0 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қозғалтқыштың көлденең орналасуы |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.3 мм |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
- Бағасы: 42 360 ₸

