
Гидравликалық көлденең құбыр майыстырғыш, 6т, башмактар 1/2"-1", STELS металл корпусында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық көлденең құбыр майыстырғыш Stels 18146 1/2–1 дюймдік аяқ киіммен, металл корпуста 6 тоннаға дейін күш қолдануға мүмкіндік береді. Жабдық өндірісте, құрылыста, қазандықтарда құбырларды 0°-90° бүгуге арналған құбыр жүйелерін орнату кезінде пайдалы болады. Құрал мырышталған және эмальданған құбырларды суықта толтырмай майыстыруға мүмкіндік береді. Құбыр майыстырғыш корпусындағы саңылаудың артықшылықтары бүйірлік аялдамаларды қайта реттеуге және әртүрлі иілу бұрыштарын алуға мүмкіндік береді. Құралдың жақтауы ашылады, бұл майысатын бөлікті төсеуді жеңілдетеді. Ауыстырылатын саптамалар диаметрі 1 дюймге дейінгі құбырлармен жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Бедерлі тұтқа қолда сенімді жатады және сырғып кетпейді. 430 x 365 мм шағын өлшемдерге байланысты құбыр майыстырғышты жұмыс үстеліне орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 17 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 3505 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/18146.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/3505.pdf |
| _пакеттегі ені | 365 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Трубогибы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 181-Трубогибы |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 25.4 мм |
| Иілудің максималды бұрышы | 90 градус |
| Өңдеу материалы | металл |
| Құбыр профилі | круглый |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 3/4 дюйм, 3/8 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996182797 |
- Бағасы: 115 880 ₸

