
Бетонға арналған бұрғы, 20 x 260 мм, SDS Plus MATRIX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон бұрғысы Matrix 710050, 20 x 260 мм, SDS PLUS балғамен бұрғылауға арналған және бетоннан, тастан және кірпіштен диаметрі 20 мм болатын тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Ол қаттылығы 80-90 HRC, қаттылығы жоғары вольфрам карбиді ВК8 қорытпасынан жасалған кескіш пластинаның арқасында тапсырмаларды тиімді шешеді. Артықшылықтары SDS Plus шанағы бұрғылауды жылдам орнатуға мүмкіндік береді және оны мықтап бекітеді. Жұмыс бөлігі хром қосылған 40X легирленген болаттан жасалған, сондықтан құрал балғамен бұрғылау кезінде пайда болатын жоғары кернеулерге төзімді. Кескіш пластинада орталықтандырғыш басы бар — жұмыс кезінде бұрғы шетке тартылмайды, бұл бұрғылау сапасын жақсартады және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Корпустың ұлғайтылған қима ауданы бұрғылау кезінде дірілді азайтуға көмектеседі және бұрғының сынуын болдырмайды. Қос арматураланған спираль шламның көп мөлшерін жояды, нәтижесінде бұрғылауға түсетін жүктеме азаяды және оның өнімділігі артады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 36 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 710-Сверла по бетону с хвостовиком SDS PLUS "MATRIX" |
| Диаметрі | 20 мм |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 200 мм |
| Пластинаның түрі | плоская |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996186191 |
- Бағасы: 1 595 ₸

