
Бұрылмалы мөлдір ПУ дөңгелегі d-75 мм, Сибртех платформалық бекітпе
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 75 мм полиуретаннан жасалған, платформалық бекіткіші бар Сибртех 68733 мөлдір айналмалы дөңгелегі қол арбаларға орнатылады және жүктерді тасымалдауға қызмет етеді. Шу шығармайды, сондықтан үй ішінде пайдалану үшін оңтайлы. Артықшылықтары Доңғалақ полиуретаннан жасалған, беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Мырышталған болаттан жасалған бекіткіш коррозиядан қорғалған, яғни бұйым ұзақ уақыт қызмет етеді. Айналмалы механизм арбаның қозғалысын жеңілдетеді. Доңғалақ бетінде жолақтар мен сызаттар қалдырмайды, сондықтан оны ашық түсті едендерде қолдануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 92 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 97 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.272 кг |
| Жүк көтергіштігі | 50 келі |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 688-Шаруашылық дөңгелектері |
| Дөңгелектің диаметрі | 75 мм |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 8 мм |
| Доңғалақ торының ұзындығы | 27 мм |
| Материал | полиуретан, поликарбонат, оцинкованная сталь |
| Дөңгелектің жалпы биіктігі | 97 мм |
| Бекіту тесіктерінің өлшемі | 6,2 мм |
| Кронштейн өлшемі | 60 х 60 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996190051 |
- Бағасы: 1 827 ₸

