
Қалыпталған сүзгіш жартылай маска , "Исток" моделі, FFP1 NR Ресей 892512
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалыпталған сүзгіш жартылай маска адамның тыныс алу мүшелерін жануарлардың, металлургиялық және минералды текті аэрозольдердің (шаң, тұман және түтін), шаңдар мен ұнтақты тыңайтқыштардың улы газдар мен буларды шығармайтын әртүрлі түрлерінен қорғауға қызмет етеді. Құрылыста, машина жасауда, ауыл шаруашылығында, тамақ өнеркәсібінде, металлургия өнеркәсібінде, сондай-ақ шаң мен аэрозольдерден қорғауды қажет ететін барлық салаларда қолданылады. Қорғау сыныбы – FFP1 NR. Қорғау дәрежесі 4 ШЖК дейін. Жартылай маска NR бір реттік қолдануға арналған. Бұйымның материалдары – мата емес полипропилен мата, созылғыш таспа. Жартылай маска сертификатталған және КО 019/2011 "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентіне сәйкес келеді, бұл олардың жоғары сапасының кепілі болып табылады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KZ.7500361.22.01.03623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҚАЗЭКСПОАУДИТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС KZ.7500361.22.01.03623.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.017 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 892-Респираторлар |
| Клапан | Жоқ |
| Қорғау сыныбы | FFP1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800076281 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

