
Бетонға арналған бұрғы, 16 x 210 мм, SDS Plus Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 16 x 210 мм болатын Sibrtech 705563 бетон бұрғысы SDS Plus типті шанағы бар балғамен бұрғылауға арналған. Ол бетон және кірпіш материалдарында, сондай-ақ жасанды немесе табиғи таста тесіктерді бұрғылауға қабілетті. Бұрғы орташа жұмыс көлемімен үйде пайдалануға өте ыңғайлы. Артықшылықтары Беріктік пен тозуға төзімділік — қаттылығы 87-90 HRC ВК8 болаттан жасалған кеуектілігі төмен кескіш пластина тапсырмаларды тамаша орындайды. 40X легирленген болаттан жасалған термиялық өңдеуден өткен корпус бұрғының бүкіл спиральды бөлігінің біркелкі қаттылығын қамтамасыз етеді, соның арқасында ол динамикалық жүктемелерге төтеп бере алады. Қорғаныс жабынының арқасында бұрғы коррозияға ұшырамайды, яғни ол шеберге ұзағырақ қызмет етеді. Сибртех бұрғылары баға мен сапаның оңтайлы арақатынасымен ғана емес, сонымен қатар аналогтарымен салыстырғанда жоғары ресурспен де ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 16 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 286 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 46 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 709-SDS PLUS "MATRIX", "СИБРТЕХ" шанағы бар бетонға арналған бұрғылар |
| Диаметрі | 16 мм |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 160 мм |
| Пластинаның түрі | плоская |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996186412 |
- Бағасы: 873 ₸

