
Шатыршы балғасы "optimal", 600 г, резеңкеленген талшықты шыны сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix "optimal" 10626 салмағы 600 г басы және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар шатыр жабынының балғасы шатыр жұмыстарын орындау кезінде қолданылатын кәсіби соқпалы аспап болып табылады. Ол шегелерді біркелкі пішіндеу үшін соғуға және алуға, сондай-ақ жиектерді бүгуге және шатыр материалындағы тесіктерді тесуге мүмкіндік береді. Шабуылшының соққы бетінде шегенің сырғып кетуіне жол бермейтін терең көлденең ойықтар бар. Артықшылықтары Басы жоғары беріктік көрсеткішімен сипатталады, себебі ол орташа көміртекті болаттан жасалған 45. Жұмыс бөліктері соққы жүктемелерінің зақымдануына төзімді, себебі олар 45-55 HRC дейін шыңдалған. Басы коррозиядан қорғайтын және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартатын түссіз лакпен қапталған. Шабуылшыда магнитті шеге ұстағыш бар, ол бір қолмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Тұтқаның өзегі жоғары механикалық беріктікті қамтамасыз ететін талшықты талшықты өзек болып табылады. Тұтқа соққыдан тербелістерді сіңіреді, шебердің қолын кері соққыдан қорғайды. Резеңке бедерлі бетінің арқасында тұтқа алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін арттырады. Аспа тесігі құралды сақтауды және тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 31 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 334 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 166 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 600 кг |
| Шабуылшының салмағы | 600 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 106-Өзге балғалар |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | талшықты шыны, пластик, резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996182452 |
- Бағасы: 2 791 ₸

