
Шатыршының балғасы, 600 г, Сибртех талшықты талшықты резеңкеленген тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шатырды монтаждау және бөлшектеу кезінде салмағы 600 г басы және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар Sibrtech 10628 шатыр жабынының балғасы қолданылады. Ұзартылған сына тесіктерді тесуге және жиектерді бүгуге арналған, ал шегелеуші сәтсіз соғылған шегелерді түзетуге арналған. Соққы бетінде ойықтар бар, соның арқасында соққы кезінде штырь шегеден сырғып кетпейді. Балғамен жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы — магнитті бекіткіш тырнақты қолмен ұстау қажеттілігін жояды. Артықшылықтары Басы 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Шабуылшының жұмыс бөліктерінің қаттылығы 45-55 HRC құрайды, соның арқасында олар бірнеше динамикалық жүктемелер кезінде сынбайды және құлап кетпейді. Бастың беті коррозияны болдырмайтын қорғаныш лакпен қапталған. Отырғыштың үлкейтілген аумағы тұтқаның бекітілу сенімділігін арттырады және жіберіп алған жағдайда оны шегеден қорғайды. Ішінде талшықты талшықты өзегі бар екі бөліктен тұратын тұтқа жоғары механикалық беріктігімен ерекшеленеді және жұмыс кезінде сынбайды. Тұтқаның материалы соққыдан болатын тербелістерді тиімді түрде сөндіреді, шебердің қолындағы жүктемені азайтады. Соңында аздап кеңейетін дәстүрлі түзу пішіннің арқасында тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 331 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 166 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 600 кг |
| Шабуылшының салмағы | 600 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 106-Өзге балғалар |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | талшықты шыны, пластик, резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996182469 |
- Бағасы: 2 623 ₸

