
Шатыршы балғасы, 600 г, резеңкеленген талшықты шыны сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
600 г басы және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар Matrix 10624 шатыр жабынының балғасы шатыр жұмыстарын орындауға арналған. Ірі шегелерді соғуға және біркелкі пішіндеуге, сондай-ақ тесіктерді тесуге және шатыр материалының шеттерін бүгуге қабілетті. Қауіпсіздік шабуылшының жұмыс бетіндегі ойықтардың арқасында қамтамасыз етіледі, бұл оның шегеден сырғып кетуіне жол бермейді. Артықшылықтары Басы 45 құрылымдық болаттан жасалған, беріктік пен беріктіктің оңтайлы көрсеткіштеріне ие. Атыс штыры 45-50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан ол тіпті ауыр жүктемелерде де зақымдануға және тозуға төзімді. Бастың жоғарғы жағындағы магниттік құлып бір қолмен әрекет етуге мүмкіндік береді, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істегенде қажет. Басы коррозияның пайда болуынан қорғайтын түссіз лакпен қапталған. Талшықты шыны өзек тұтқаға қаттылық пен механикалық кернеулерге төзімділік береді. Тұтқа соққы кезінде дірілді тиімді түрде басады, шебердің қолындағы жүктемені азайтады. Резеңкеленген бетінің арқасында тұтқа алақанға сырғып кетпейді, ал тұтқадағы желдеткіш саңылаулар жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Тұтқаның соңындағы саңылау балға шегесін ілуге мүмкіндік береді, бұл оны сақтауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 168 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 600 кг |
| Шабуылшының салмағы | 600 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 106-Өзге балғалар |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | талшықты шыны, пластик, резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996182445 |
- Бағасы: 3 229 ₸

