
Пневматикалық "Жұлдыз" дөңгелегі 4.80/4.00-8 D380 мм, мойынтіректің ішкі диаметрі 20 мм, ось ұзындығы 80 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пневматикалық доңғалақ Palisad "Звезда" 689575, 4,80/4,00-8 D 380 мм, жүктерді тасымалдау үшін 68936 арбамен бірге қолданылады. Ол тіпті тегіс емес беттерде де тасымалдауға мүмкіндік береді. Ал болат мойынтіректерінің арқасында доңғалақ 320 кг-ға дейінгі жүктемелерге төтеп бере алады. Артықшылықтары Дөңгелектің беріктігі мен беріктігін тот баспайтын ұнтақпен қапталған және үздіксіз дәнекерленген тігісі бар болат диск жақсартады. Пневмодөңгелек амортизацияның жоғары көрсеткіштерімен ерекшеленеді және жұмыс барысында дірілдемейді. Протекторы бар екі қабатты дөңгелек дөңгелекті зақымданудан қорғайды және арбаның маневрлік қабілетін арттырады. Резеңке шина жұмыс ыңғайлылығын арттырады, өйткені жүктерді үй ішінде жылжытқанда еденге зақым келтірмейді, сонымен қатар шу шығармайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 2.72 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6881 - Колеса для тачек |
| Дөңгелектің диаметрі | 380 мм |
| Күпшектің ұзындығы | 80 мм |
| Диск материалы | Болат |
| Дөңгелектің материалы | резина |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996183008 |
- Бағасы: 5 490 ₸

