
Пневматикалық күшейтілген доңғалақ, шина 8PR, 4.00-8 D400 мм, мойынтіректің ішкі диаметрі 20 мм, ось ұзындығы 90
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 68953 күшейтілген шинасы бар пневматикалық доңғалақ арбаларға орнатылады, мысалы, арт. 68923, 689233, 68937, 689643 және т.б. жүктерді тасымалдауға арналған. Күшейтілген сегіз қабатты шина бақшаға да, құрылыс арбаларына да жарамды. Ал болат шарикті мойынтіректердің арқасында доңғалақ тегіс жүруді және тегіс емес беттерде қозғалу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Дискі үздіксіз дәнекерленген мырышталған болаттан жасалған, бұл дөңгелектің ауыр жұмыс кезінде де беріктігін қамтамасыз етеді. Ұнтақты жабын доңғалақ жиегінде коррозияның пайда болуына жол бермейді. Пневматикалық доңғалақ ыңғайлы жұмыс істеуге кепілдік береді, өйткені жақсы амортизациялық және дірілді сіңіру көрсеткіштеріне ие. Резеңке шина жұмыс істеп тұрған кезде шу шығармайды және үй ішінде арба қозғалған жағдайда еденге зақым келтірмейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 3.15 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6881 - Колеса для тачек |
| Дөңгелектің диаметрі | 400 мм |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |
| Диск материалы | Болат |
| Дөңгелектің материалы | резина |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996183022 |
- Бағасы: 6 551 ₸

