
Полиуретанды дөңгелек 4.80/4-8, білігінің ұзындығы 90 мм, мойынтірегі 12 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 689785 полиуретанды дөңгелегі арбалардың қозғалтқышы ретінде қызмет етеді, мысалы, арт. 68918, 689183, 68935 және 68968, 689633. Тесілмейтін доңғалақ тозуға төзімділігін арттырды, сондықтан ол кез келген жағдайда бақша мен құрылыс арбаларын пайдалануға жарамды. Пневматикалық дөңгелектерден айырмашылығы, ол айдауды, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді және кірден оңай жуылады. Артықшылықтары Терең протекторы бар доңғалақ жоғары амортизацияға ие және арбаның бірқалыпты жүруін қамтамасыз етеді. Бүкіл шеңбері бойынша тұтас дәнекерленген тігісі бар болат диск дөңгелектің беріктігін арттырады. Полиуретанды дөңгелек ылғалдың, күн сәулесінің, бензиннің және майдың әсерінен бұзылмайды, тесілуге төзімділігі жоғары, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Сапалы болаттан жасалған шарикті мойынтіректердің арқасында ось концентраторға мықтап бекітілген. Доңғалақ -50-ден + 50 °С-қа дейінгі кез келген ауа райы жағдайларында пайдалануға оңай шыдайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 388 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 388 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.64 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6881 - Колеса для тачек |
| Дөңгелектің диаметрі | 388 мм |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |
| Диск материалы | Болат |
| Дөңгелектің материалы | полиуретан |
| Қону диаметрі | 12 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996190129 |
- Бағасы: 7 127 ₸

